0
Tagged with:
3 września, 2016

Otwieramy kanał YouTube…

Hmmm… tak z pewną dozą nieśmiałości… otwieramy nasz kanał na YouTube. Dlaczego nieśmiałości? Bo to debiut w sztuce filmowej… ;), ale mamy fajne plany co do tego kanału. Co więc znajdziesz na Single Relaksowym YouTube?

Przede wszystkim postaramy się zamieszczać filmiki z naszych podróży.

Polska jest piękna!

W Polsce jest bardzo wiele niesamowitych miejsc wartych odwiedzenia i obejrzenia. Wiemy o tym, bo… tam bywamy! A bywając trochę się pokręcimy… znaczy pokręcimy widoczki, niesamowite i wspaniałe. Damy radę? Pewnie, że tak… :)

Będzie też wesoło…

tak, wesoło, bo przecież trzeba z uśmiechem iść przez życie! Postaramy się więc troszkę porozśmieszać, rozbawić… jak nam się uda ;)

Będzie pouczająco..

zabrzmiało to niezwykle poważnie, ale… tak całkiem poważnie to chcielibyśmy by na naszym kanale YouTube znalazło się kilka krótkich instrukcji, jak działamy, jak znaleźć fajną imprezę, jak ją zarezerwować. Hmmm… to trochę dla naszej wygody ;). Uwielbiamy z Wami rozmawiać przez telefon, bo kontakt osobisty jest super, ale… czasami rozmowy telefoniczne rozwalają nam dzień pracy. A terminy gonią… imprezy stygną ;)

A na początek na naszym kanale YouTube znajdziesz…

Krótki filmik z aktualizacji mojego Windowsa (obejrzyj koniecznie z dźwiękiem). Coś w rodzaju horroru… a wszystko to w moim ulubionym niebieskim kolorze… Zapraszam!

 

 

Podobne artykuły:

Comments & Reviews

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.