Instagram - fotki, które zachwycają
0
Posted in Foto, Informacje
18 czerwca, 2018

Instagram – już jesteśmy

Instagram – czym się to je? Co to jest? To jeden z wielu systemów, portali społecznościowych. Ufff… to teraz takie modne określenie. Poczułem się tak jakoś górnolotnie ;) (oczywiście jak można się w ten sposób poczuć ;)). 

Czym więc jest Instagram?

Ot takim fajnym serwisem, gdzie ludzie wrzucają fotki, którymi chcą się pochwalić przed innymi. To taki bardzo uproszczony Facebook – tylko, że do fotek i krótkich filmików. Jak ktoś z tego korzysta to wie jak to działa. Jeśli nie… to już piszę. Rejestrujesz się na instagram.com, logujesz i już… możesz korzystać. Dodajesz własne fotki, filmiki lub obserwujesz innych i podziwiasz. Korzystasz z hashtagów. Czyli opisujesz zdjęcia krótkimi wyrazami poprzedzonymi znakiem # i inni ludzie łatwo znajdują Twoje fotki – zgodnie z tematyką.

Podziwiasz jaką ludzie mają wyobraźnie i co pięknego fotografują. A także jakimi są narcyzami i jakie selfie sobie robią. Selfie… pewnie wiesz co to? Głupie pytanie ;). Kiedyś słyszałem bardzo ciekawe, polskie tłumaczenie tego określenia: samojebka. Trochę to brutalne określenie, ale bardzo trafnie oddaje sens samodzielnego robienia sobie zdjęcia. Jeśli więc lubisz oglądać samo… selfie ;) innych Instagram jest do tego stworzony. Jeśli lubisz robić sobie selfiki i wrzucać do sieci – nie ma problemu.

Najlepiej zaciągnąć sobie apkę (aplikację) na swojego smartfona i na nim przeglądać dzieła innych i publikować własne.

Dlaczego więc singlerelax.pl jest na Instagramie?

Bo tak… Ups, nie jestem kobietą, więc tak nie napiszę ;). Jesteśmy biurem podróży, więc… podróżujemy to tu, to tam. Robimy fotki pięknych miejsc, bo własnie w takie miejsca się udajemy. Dlaczego więc się z tym nie dzielić z innymi? No właśnie, niech nam zazdroszczą, że ich z nami nie było, że nie widzieli tego na własne oczy. Ale jestem wredny ;).

A tak całkiem poważnie to warto poprawiać sobie czasami samopoczucie oglądając fajne miejsca, ciekawe ujęcia. A wyobraźnia ludzka i kreatywność są po prostu niesamowite…

A byłbym zapomniał…

Podać Ci jak się dobrać do naszego Instagrama. Kliknij w ikonę poniżej lub skorzystaj z tego linka: https://www.instagram.com/singlerelax.pl/

 

 

…i obserwuj, co ciekawego zamieszczamy :)

Podobne artykuły:

Comments & Reviews

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.